Lokalforeningsbestyrelsen

Du kan kontakte CISV Vestsjællands bestyrelse på

Vestsjaelland@dk.cisv.org

Bestyrelsesmedlemmer og kontaktpersoners kontaktoplysninger:

Iben Maria Böhling With

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Vestsjælland LF
Formand, Børnebyskontaktperson, Youth Meeting-kontaktperson

30 52 66 69
iben.with@dk.cisv.org eller vestsjaellandcisv@gmail.com

Lisbeth Barkholt Hansen

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Vestsjælland LF
Næstformand,Step Up-kontaktperson

20 24 25 71
lisbeth.hansen@dk.cisv.org eller vestsjaellandcisv@gmail.com

Svend Erik Hansen

Lokalt Vestsjælland LF
Kasserer

59 91 29 31

Anne Marie Marckmann

Lokalt Vestsjælland LF
Lokal Risk Manager

41 40 95 63
anne.marckmann@dk.cisv.org

Karla Marie Barkholt Jensen

Lokalt Vestsjælland LF
Juniorbestyrelsesmedlem

20 24 25 74
karla.jensen@dk.cisv.org​​​​​​​

Kathrine Lundsgaard

Lokalt Vestsjælland LF
Medlem

28 93 23 94
kathrinespost@gmail.com

Agnete Marckmann Borges

Nationalt
Medlem af Junior Branch-udvalget

Lokalt Vestsjælland LF
Medlem

40 55 91 19
agnete.borges@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning