Lokalforeningsbestyrelsen

Du kan kontakte CISV Roskildes bestyrelse på

Roskilde@dk.cisv.org

Bestyrelsesmedlemmer og kontaktpersoners kontaktoplysninger:

Maria Mantzorou Smith

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Roskilde LF
Formand

26 23 27 36
maria.smith@dk.cisv.org

Helle Ki Jørgensen

Lokalt Roskilde LF
Næstformand, Step Up-kontaktperson

22 84 97 96
helle.sorensen@dk.cisv.org

 

Olena Estrup

Lokalt Roskilde LF
Kasserer

30 42 73 50
olena.estrup@dk.cisv.org

Stine Bregnager Jensen

Lokalt Roskilde LF
Børnebyskontaktperson, Lokal Risk Manager

40 36 58 36
stine.jensen@dk.cisv.org

Anne-Marie Guldbrandsen

Nationalt
National Risk Manager (NRM), formand for Risk Management-udvalget

26 13 76 01
risk-manager@dk.cisv.org

Lokalt Roskilde LF
P.t. Lokal Risk Manager i CISV Roskilde

Mira Gaarde Topp

Nationalt
HB-repræsentant for CISV Roskilde og medlem af Junior Branch-udvalget

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem

30 36 87 07
mira.topp@dk.cisv.org

Louise Yde-Christensen

Nationalt
HB-suppleant

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem, Youth Meeting-kontaktperson

27 14 42 61
louise.yde@dk.cisv.org

Gitte Højland Breddam

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem, Børnebyskontaktperson

61 27 17 82
gitte.breddam@dk.cisv.org

Caroline Ki Jørgensen

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesjuniormedlem

22 84 97 96
caroline.jorgensen@dk.cisv.org

Alfred Munch Mortensen

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesjuniormedlem

21 25 22 46
alfred.mortensen@dk.cisv.org

Alma Smith

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesjuniormedlem

26 23 27 36
alma.smith@dk.cisv.org

Karen Munch Mortensen

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsessuppleant

21 25 22 46
Karen.Mortensen@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning