Lokalforeningsbestyrelsen

Du kan kontakte CISV Roskildes bestyrelse på

Roskilde@dk.cisv.org

Bestyrelsesmedlemmer og kontaktpersoners kontaktoplysninger:

Karen Munch Mortensen

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Roskilde LF
Formand, Interchange-kontaktperson

21 25 22 46
Karen.Mortensen@dk.cisv.org

Sarah Krøger Ziethen

Lokalt Roskilde LF
Næstformand

40 59 65 12
sarah.ziethen@dk.cisv.org

Olena Estrup

Lokalt Roskilde LF
Kasserer

30 42 73 50
olena.estrup@dk.cisv.org

Louise Yde-Christensen

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem, Youth Meeting-kontaktperson

27 14 42 61
louise.yde@dk.cisv.org

Stine Bregnager Jensen

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem, Børnebyskontaktperson

40 36 58 36
stine.jensen@dk.cisv.org

Gitte Højland Breddam

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem, Børnebyskontaktperson

61 27 17 82
gitte.breddam@dk.cisv.org

Mira Gaarde Topp

Nationalt
HB-repræsentant, medlem af Junior Branch-udvalget

Lokalt Roskilde LF
Bestyrelsesmedlem

30 36 87 07
mira.topp@dk.cisv.org

Sune Aggergaard Mortensen

Lokalt Roskilde LF
Lokal Risk Manager

60 52 14 60
sune.mortensen@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning