Lokalforeningsbestyrelsen

Du kan kontakte CISV Nordsjællands bestyrelse på

nordsj@dk.cisv.org

Bestyrelsesmedlemmer og kontaktpersoners kontaktoplysninger:

Line Kalmark Von Buchwald

Nationalt
Medlem af Hovedbestyrelsen

Lokalt Nordsjælland LF
Formand

20 80 91 31
line.kalmark@dk.cisv.org

Kim Bendixen

Lokalt Nordsjælland LF
Kasserer

30 38 37 08
kim.bendixen@dk.cisv.org

Bolette Bjerregaard

Nationalt
Medlem af HB, Børnebyudvalget, Risk Management-udvalget

Lokalt Nordsjælland LF
Næstformand, Lokal Risk Manager

31 44 06 48
bolette.bjerregaard@dk.cisv.org

Pia Lykking

Nationalt
Formand for børnebyudvalget, Rejsepuljen

Lokalt Nordsjælland LF
Børnebykontaktperson

40 40 72 33
pia.lykking@dk.cisv.org

Sarah Bröking

Lokalt Nordsjælland LF
Interchange-kontaktperson

40 62 60 03
sarahcecilieklem.broking@dk.cisv.org

Carina Meldgaard Wildhagen

Lokalt Nordsjælland LF
Bestyrelsesmedlem

26 55 10 00
carina.wildhagen@dk.cisv.org

Karina Tikjøb

Lokalt Nordsjælland LF
Bestyrelsesmedlem, Børneby-, Youth Meeting- og Step Up-kontaktperson

20 85 86 22
karina.tikjob@dk.cisv.org

Søren Løland

Lokalt Nordsjælland LF
Bestyrelsesmedlem

53 34 90 70
soeren.loeland@dk.cisv.org

Stine Byskov Posselt

Lokalt Nordsjælland LF
Bestyrelsesmedlem

53 27 25 23
stine.byskov@dk.cisv.org

Tilde Wonsild

Lokalt Nordsjælland LF
Bestyrelsesmedlem, kommunikation og SoMe

20 62 58 98
tilde.wonsild@dk.cisv.org

Mikkel Krüger Andersen

Lokalt Nordsjælland LF
Bestyrelsesmedlem – Juniorrepræsentant

42 36 83 22
mikkel.andersen@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning