Lokalforeningsbestyrelsen

Du kan kontakte CISV Midtjyllands bestyrelse på

midtjylland@dk.cisv.org

Bestyrelsesmedlemmer og kontaktpersoners kontaktoplysninger:

Liv Pedersen

Lokalt Midtjylland LF
Formand, SU-kontaktperson, YM-kontaktperson

28 78 11 08
midtjylland@dk.cisv.org

Victoria Tvorup Andersen

Nationalt
Medlem af Step Up-udvalget

Lokalt Midtjylland LF
Næstformand

29 87 09 93
victoriatvorupandersen@gmail.com

Thomas Lebech Hoe

Lokalt Midtjylland LF
Kasserer

20 88 83 06
thomasbilagcisv@hotmail.com

Laura Birkmose Hertz

Lokalt Midtjylland LF
Lokal Risk Manager

60 13 36 82
laura.hertz96@gmail.com

Stine Leander Lund

Lokalt Midtjylland LF
Sekretær

51 20 90 71
stinelund@live.dk

Pia Kjelstrøm Bruhn

Lokalt Midtjylland LF
Børnebykontaktperson

71 72 91 72
pia@beati.dk

Ann Cathrine Lebech Hoe

Lokalt Midtjylland LF
Bestyrelsesmedlem

29 42 83 08
aclebech@yahoo.com

Malte Hejlskov Staach

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Midtjylland LF
Bestyrelsesmedlem

28 12 17 61
Malte_staach@hotmail.com

Caroline Rask

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Midtjylland LF
Interchange kontaktperson

31 65 65 81
caroline.rask@live.dk

Sitemap
Close

Søgning