Lokalforeningsbestyrelsen

Anja Louise Mose

Nationalt
HB-medlem

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Formand og Step Up-kontaktperson
Valgperiode i bestyrelsen 2021-2023

27 58 20 26
anja.louise.mose@dk.cisv.org

Ida Bohn

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Næstformand, Sekretær, myCISV Chapter Coordinator og Youth Meeting-kontaktperson
Valgperiode i bestyrelsen 2021-2023

20 51 09 46
ida.bohn@dk.cisv.org

Laura Sellebjerg Nielsen

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Kasserer
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2024

40 20 65 17
laura.sellebjerg.nielsen@dk.cisv.org

Karen Vinten Understrup

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Børneby-kontaktperson, Lokal Risk Manager (certificering gyldig til 2022)
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2024

51 88 34 16
karen.vinten.understrup@dk.cisv.org

Ida-Marie Lorentzen

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2024

42 70 71 51
ida-marie.lorentsen@dk.cisv.org

Albert Vinten Understrup

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Bestyrelsesmedlem og ansvarlig for Junior Branch-arbejde samt nyhedsbrev
Valgperiode i bestyrelsen 2021-2023

86 19 90 45
albert.understrup@dk.cisv.org

Ingrid Vinten Understrup

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Bestyrelsesmedlem
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2024

86 19 90 45
ingrid.understrup@dk.cisv.org

Sarah Smed

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Suppleant i bestyrelsen
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2023

28 90 92 15
sarah.smed@dk.cisv.org

Tina Noregren Pedersen

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Suppleant i bestyrelsen
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2023

50 96 11 10
tina.pedersen@dk.cisv.org

Emilie Karense Lykking

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Suppleant i bestyrelsen, Lokal Risk Manager (gyldig til 2022)
Valgperiode i bestyrelsen 2022-2023

40 55 92 36
emilie.lykking@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning