Lokalforeningsbestyrelsen

Mette Sørensen

Lokalt Amager LF
Formand
Ansvarlig for nyhedsbrev
40 35 51 38
mette.havnhoej@gmail.com

Lene Holgaard

Nationalt
HB-repræsentant
Medlem af Youth Meeting-udvalget
Lokal Risk Manager

Lokalt Amager LF
Næstformand og tovholder for kontaktpersoner

Youth Meeting-kontaktperson
60 77 13 83
mosterolga@gmail.com

Line Koch

Lokalt Amager LF
Kasserer
Step Up kontaktperson
53 63 90 63
linekoch.bs@gmail.com​​​​​​​

Kit Rasmussen

Lokalt Amager LF
Sekretær
30 32 86 76
kit.rasmussen@live.dk

Karitas Osk Palmadottir

Lokalt Amager LF
RM ( oplæring )
61 72 10 23
karitas_osk@hotmail.com​​​​​​​

Julie Marker Hansen

Lokalt Amager LF
Koordinator for nationale + internationale aktiviteter
20 66 76 76
julie.marker.h@gmail.com​​​​​​​

Zandra R.G. Weitemeyer

Lokalt Amager LF
Børnebyskontaktperson
26 78 48 38 / 38 80 48 38
zanroses@hotmail.com

Rachel Ellebye

Lokalt Amager LF
Juniorbestyrelsesmedlem
27 84 29 32
rachel.ellebye10@gmail.com

Victor Suhr Svendsen

Nationalt
HB-repræsentant junior

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem, Facebook-ansvarlig
60 22 31 08
victorsuhrsvendsen@gmail.com

Line Madsen

Lokalt Amager LF
Juniorbestyrelsesmedlem
61 70 00 93
2720line@gmail.com

Gustav Elmo Stuhr

Nationalt
JB-Træningskoordinator
jbtraening@dk.cisv.org

Lokalt Amager LF
Juniorbestyrelsesmedlem
28 68 38 10
gustav.elmo@gmail.com

Celia Bak-Thomsen

Lokalt Amager LF
Juniorbestyrelsesmedlem
51 91 77 47
celiajbt@gmail.com

Ikke i bestyrelsen

Anne Vibeke Jensen

Youth Meeting-kontaktperson
41 58 64 10
annevibj@gmail.com

Nathalie Hoffmann

Børnebys-kontaktperson
24 89 98 61
nathalie.ove@gmail.com​​​​​​​

Gitte Mogensen

Børnebys-kontaktperson
22 30 15 42
gittemogensen@yahoo.dk

Rikke Lind Andersson

SU-kontaktperson
31 21 07 48
rikkelindandersson@gmail.com

Winnie Ramsing

Netværk
Medlem (suppleant) i Den Danske Doris Allen Støtteforening

22 53 33 00
winnie.ramsing@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning