Lokalforeningsbestyrelsen

Du kan kontakte CISV Amagers bestyrelse på

amager@dk.cisv.org

Bestyrelsesmedlemmer og kontaktpersoners kontaktoplysninger:

Lene Holgaard

Nationalt
HB-repræsentant, Medlem af Youth Meeting-udvalget, Lokal Risk Manager

Lokalt Amager LF
Formand, tovholder for kontaktpersoner, Risk Manager, tovholder for kontaktpersoner

60 77 13 83
lenecisvdk@gmail.com

Line Koch

Lokalt Amager LF
Kasserer

53 63 90 63
linekoch.bs@gmail.com

Karitas Osk Palmadottir

Lokalt Amager LF
Menigt medlem

61 72 10 23
karitas_osk@hotmail.com

Julie Marker Meseguer

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem – administrativ camp koordinator – Nyhedsbrev ansvarlig

20 66 76 76
julie.marker.h@gmail.com

Signe Valbjørn Holmgrün

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem

26 21 00 82
luckysigne@hotmail.com​​​​​​​

Mette Bernt Knudsen

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem – Sekretær – SoMe ansvarlig

27 28 06 26
mette.bernt.knudsen@gmail.com

Marie Christine Thomassen

Nationalt
HB-medlem

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem

31 32 09 55
marie.thomassen@dk.cisv.org

Rachel Ellebye

Nationalt
Formand for Seminar Camp-udvalget

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem

27 84 29 32
rachel.ellebye10@gmail.com

Gustav Elmo Stuhr

Nationalt
National Junior Repræsentant – junior, medlem af Daglig Ledelse, medlem af Hovedbestyrelsen

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem

28 68 38 10
njr@dk.cisv.org

Karoline Saaby

Lokalt Amager LF
Bestyrelsesmedlem

24 60 44 67
karoline.juul.saaby.13@gmail.com

Ikke i bestyrelsen

Gitte Mogensen

Lokalt Amager LF
Børnebykontaktperson

22 30 15 42
gittemogensen@yahoo.dk​​​​​​​

Michelle Kromann Zamora

Lokalt Amager LF
Børnebykontaktperson

50 51 12 79
Moraza16@hotmail.com

Anne Vibeke Jensen

Lokalt Amager LF
Youth Meeting-kontaktperson

41 58 64 10
annevibj@gmail.com

Rikke Lind Andersson

Lokalt Amager LF
Step Up-kontaktperson

31 21 07 48
rikkelindandersson@gmail.com

Winnie Ramsing

Lokalt Amager LF
Lokal Risk Manager

Netværk
Medlem (suppleant) i Den Danske Doris Allen Støtteforening

22 53 33 00
winnie.ramsing@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning