Lokalforeningsbestyrelsen

Formand, næstformand, kasserer og sekretær - generel mail

fynogsydjylland@dk.cisv.org

Karen Vinten Understrup

Nationalt
HB-repræsentant

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Formand, Youth Meeting kontaktperson, Lokal Risk Manager (certificering gyldig til 2022)
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2022
51 88 34 16
karen.vinten.understrup@dk.cisv.org

Emilie Karense Lykking

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Næstformand, Børnebykontaktperson, Lokal Risk Manager (certificering gyldig til 2022)
Valgperiode i bestyrelsen 2019-2021
40 55 92 36
emilie.lykking@dk.cisv.org

Laura Sellebjerg Nielsen

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Kasserer
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2022
40 20 65 17
laura.sellebjerg.nielsen@dk.cisv.org

Betina Bek Faaborg

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Sekretær/referent, Interchange-kontaktperson
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2022
40 24 41 47
betina.faaborg@dk.cisv.org

Helle Lunden

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Step Up-kontaktperson
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2022
24 26 30 79
helle.lunden@dk.cisv.org

Ida Bohn

Nationalt
HB-repræsentant junior

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Youth Meeting-kontaktperson
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2022
20 51 09 46
ida.bohn@dk.cisv.org

Rikke Juel Enemærke

Nationalt
Formand CISV Danmark
Medlem af Daglig Ledelse
Medlem af Youth Meeting-udvalget (ansvarlig for 16+)

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Lokal Risk Manager (certificering gyldig til 2022)
Valgperiode i bestyrelsen 2019-2021
86 74 02 00 / 26 74 02 63
rikke.juel.enemaerke@dk.cisv.org

Albert Vinten Understrup

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Bestyrelsesmedlem
Valgperiode i bestyrelsen 2019-2021
86 19 90 45
karen_vinten_madsen@hotmail.com

Carla Frovin Sylvest

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Bestyrelsesmedlem
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2022
61 66 81 87
suzettefrovin@mail.dk

Lars Johansen

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Suppleant i bestyrelsen
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2021
31 95 10 86
Lj@nordborg-slot.dk

Anja Louise Mose

Lokalt Fyn & Sydjylland LF
Suppleant i bestyrelsen,Step Up-kontaktperson
Valgperiode i bestyrelsen 2020-2021
27 58 20 26
anja.louise.mose@dk.cisv.org

Sitemap
Close

Søgning